A 6x6 Trans Kft. csapata bővítéséhez becsehelyi telephelyű munkagép karbantartóműhelyébe azonnali kezdéssel munkagép (erdészeti, mezőgazdasági, föld stb.) és teherautó szerelőt vesz fel.

Feladatok:
- erdészeti-, mezőgazdasági-, földmunkagépek és teherautók karbantartása, javítása és egyéb szervizmunkák ellátása
- telephelyi és kiszállásos szervizfeladatok ellátása

Feltételek:
- szakirányú végzettség (gépészmérnök, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő stb.)
- erdészeti, mezőgazdasági munkagép és teherautó javításban szerzett tapasztalat
- határozott, önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány
- alapszintű számítógépes ismeretek

Előnyök:
- hidraulikaszerelésben való jártasság
- autóvillamossági tapasztalat
- C+E kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:
- hosszú távú, biztos munkahely
- bejelentett munka, fizetett szabadságok
- versenyképes bérezés
- túlóra lehetőség
- munkába járás támogatása
- céges mobiltelefon
- munkaruházat
- változatos munkavégzés és fejlődési lehetőség

Érdeklődés és jelentkezés:
Horváth Tamás
szerviz ágazatvezető

Telefon: +36 (30) 949-3981
E-mail: karrier@6x6trans.hu